Die deutschen Münzen seit 1871

Kód: XD1871
Neohodnoceno
650 Kč –38 %
deutschen Munzen 22
650 Kč –38 % 400 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Kurt Jaeger

Die deutschen Münzen seit 1871, 22. vydání, 1008 stran, brožované

Katalog, který poprvé vydal Kurt Jager v roce 1942, se od roku 1971 etabloval jako „instituce“ pro sběratele německých mincí. Z původně maloformátového úzkého svazku pouhých 104 stran se vyvinul kompaktní katalog o téměř 900 stranách! Pro obchod s mincemi je to nejdůležitější citace pro německé mince tohoto období. Nikdo, kdo chce přesně identifikovat německé mince od založení Říše, nemůže tento katalog ignorovat.

V katalogu jsou obsáhle zdokumentovány všechny markové nominály od jejího zavedení v roce 1871 až po zlatou "marku na rozloučenou" německé Bundesbank v roce 2001, stejně jako německé ražby euroměny vydané od roku 2002.

Osvědčená forma prezentace katalogu Jaeger zůstala zachována i u euromincí, přičemž všechny ražby do roku 2009 byly doloženy podle oficiální ražební statistiky německé Bundesbank a byly také všechny pamětní mince již ohlášené na rok 2010 a 2011. Ocenění mincí bylo pečlivě zkontrolováno a přizpůsobeno aktuální situaci na trhu od podzimu 2011. V mnoha případech byly do mincí zapracovány všechny doplňující informace s konkrétními informacemi o zvláštnostech, pro orientaci byly poskytnuty i zdroje z odborného tisku, aukční katalogy nebo nabídkové listy. Sběratelům poskytne důležitou referenční práci a obchodu s mincemi nepostradatelný nástroj v revidované, aktualizované a rozšířené podobě.

Garance
Špičkové služby za nejlepší ceny
Náš kolektiv specialistů a znalců se Vám bude plně věnovat. Posoudíme kvalitu a pravost Vašeho materiálu, prodáme v naší aukci, nebo Vám poradíme kam investovat
Založení
Jsme zde pro Vás nepřetržitě již od roku 2000
Během té doby jsme v našich aukcích prodali významné sbírky i jednotlivé kusy unikátních mincí, bankovek, řádů a vyznamenání za rekordní ceny
Spokojenost
Stovky spokojených zákazníků
Máme řadu spokojených sběratelů a investorů nejen z České republiky, ale i z Evropy a ze světa

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz