Těšíme se s Vámi na další aukci, která začíná dne 05.10.2024. Vaše zboží rádi přijmeme do 31.08.2024.

O nás

 

Historie společnosti:

 IMG_6115

Zdravíme! Jsme malá rodinná firma s dlouhou tradicí na trhu a zkušenostmi na rozdávání.
Zakladatel společnosti je nadšeným numismatikem a numismatice se věnuje již přes 30. let. Už za mlada býval nadšeným sběratelem a tak není divu, že se jeho vášeň postupem času přenesla v úspěšně realizovanou podnikatelskou činnost. 
Již od počátku se jedním z pilířů našich služeb se stalo pravidelné pořádání sálových aukcí, které si neustále udržují vysoký standard nabídky i dosažených výsledků.
V průběhu těch neuvěřitelných více než dvaceti let jsme zaznamenali překonání mnoha aukčních rekordů, které jsou nezřídka citovány v odborné literatuře.
Od roku 2014 jsme výrazně rozšířili portfolio naší aukční nabídky pořádáním internetových aukcí.
V roce 2015 jsme otevřeli internetový obchod jako přirozený doplněk široké nabídky mincí, bankovek, medailí, vyznamenání a dalšího sběratelského materiálu v naší kamenné prodejně.
Rok 2023 byl pro nás rokem velkých změn. Byli jsme nuceni opustit vinohradskou adresu, která nám za ta léta přirostla k srdci, a přestěhovat se do nových prostor na Smíchov do Ostrovského ulice.
Těší nás pozitivní reakce našich klientů na nově zrekonstruované prostory, ve kterých se jim věnuje náš omlazený tým.
Vytvořili jsme nové firemní logo, nové webové stránky i nový eshop. Sálové aukce se nyní konají rovněž v nových prostorách hotelu Orea na Smíchově.
V dnešní době se podnikatelská činnosti společnosti AUREA a jejich přidružených společností věnuje Numismatice (Mince), Faleristice (Odznaky, Ocenění, Medaile), Notafilii (Bankovky), stále pořádáme Sálové a Internetové dražební aukce a zakoupíte u nás mince ČNB nebo třeba služby NGC či PGC.

K tomu všemu se Vám stále snažíme poskytovat kvalitní a profesionální servis podložený roky znalostí a zkušeností z trhu. 

Naše staré prostory, které jsme v roce 2023 byli nuceni opustit z důvodu jejich rozsáhlé renovace.

Návrh bez názvu.jpg_1
 
 záběry z pořádané sálové aukce
salova aukce

 

 Nové prostory krátce po zabydlení

 

prodejna 2
 
Nové výzvy přinášejí i nové možnosti. V současnosti hledáme člověka s nadšením pro numismatiku a s chutí do nevšední a zajímavé práce. Je možné, že tyto řádky nyní čte náš budoucí spolupracovník.

                                                                                 

Psalo se o nás: 
  • [06.12.2010] - Pětihaléř za půl milionu
    • Žádný z vydražených řádů se však svou cenou ani zdaleka nepřiblížil československému pětihaléři z roku 1924, který se v sobotu prodal za více než půl milionu korun.

        

                              

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz