O nás

Společnost AUREA Numismatika byla založena v roce 2000. Již následující rok jsme otevřeli náš kamenný obchod v Korunní ulici č. 73 v Praze na Vinohradech, který se záhy stal vyhledávaným místem pro mnoho tuzemských i zahraničních sběratelů. Naším cílem bylo od počátku vytvoření nejen odborného, ale především vstřícného a přátelského prostředí, ve kterém se na nás můžou všichni sběratelé s důvěrou obrátit.

 

2017-02-27 12-IMG_8242

 Již od počátku se jedním z pilířů našich služeb se stalo pravidelné pořádání sálových aukcí, které si neustále udržují vysoký standard nabídky i dosažených výsledků. V průběhu těch neuvěřitelných více než dvaceti let jsme zaznamenali překonání mnoha aukčních rekordů, které jsou nezřídka citovány v odborné literatuře. Od roku 2014 jsme výrazně rozšířili portfolio naší aukční nabídky pořádáním internetových aukcí. 

 

IMG_2227

 

V roce 2015 jsme otevřeli internetový obchod jako přirozený doplněk široké nabídky mincí, bankovek, medailí, vyznamenání a dalšího sběratelského materiálu v naší kamenné prodejně.

 

Rok 2023 byl pro nás rokem velkých změn. Byli jsme nuceni opustit vinohradskou adresu, která nám za ta léta přirostla k srdci, a přestěhovat se do nových prostor na Smíchov do Ostrovského ulice. Těší nás pozitivní reakce našich klientů na nově zrekonstruované prostory, ve kterých se jim věnuje náš omlazený tým. Vytvořili jsme nové firemní logo, nové webové stránky i nový eshop. Sálové aukce se nyní konají rovněž v nových prostorách hotelu Orea na Smíchově.

 

 

IMG_3991 _DSC0012 IMG_6116

 Nové výzvy přinášejí i nové možnosti. V současnosti hledáme šikovného numismatika s chutí do nevšední a zajímavé práce. Je možné, že tyto řádky nyní čte náš budoucí spolupracovník...

 

 

                                                                                          IMG_6115

                              

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz